Keresés

Részletes keresés

Longdickman Creative Commons License 2017.06.29 -1 0 140

Gondolod 63 évesen cukorbetegként még van neki?

Előzmény: Pörkölttartály (139)
Pörkölttartály Creative Commons License 2017.06.18 0 0 139

A műtét után a hajnali merevedést hogy viselted?

Előzmény: Törölt nick (137)
tbalazs77 Creative Commons License 2017.05.09 -1 0 138

Fiatal sráccal leveleznék(érdekes témában :-). Pest vagy pest környékéről..-

 

tbalazs77777@freemail.hu



Törölt nick Creative Commons License 2017.04.27 0 0 137

Megosztanám az én tapasztalatomat:
63 éves vagyok és pár hete volt fityma műtétem, azaz körülmetélés, (a cukrom miatt lett fityma szűkületem), a Miskolci megyei kórház Urológiai sebészetén műtöttek meg, a vizsgálatot követő 3. napon.

A műtét kb 40 perces volt. (sok helyen olvastam kommenteket, hogy egy két perces műtét, ami nem igaz!).

A műtét előtti pár Lidocain injekcióból csak az elsőt éreztem egy picit, de nem volt vészes.

Az egész műtét alatt semmit se éreztem, de utána se volt vészes, mert amint kiment az injekció hatása, picit fájt, de adtak fájdalomcsillapító tablettát és elmúlt.

Másnap már semmi fájdalmam nem volt (azóta sincs), igaz, érzékeny lett a makkom, mivel nem takarja a fityma.

Igaz, 3-4 napig a pisilés kissé fájdalmas volt, de negyedik napra az is teljesen normálissá vált.

3 hét alatt már annyira gyógyult, hogy elkezdtek kiesni a varratok és már maszturbálni is tudtam és nagyot tudtam élvezni is.

 

Ha valaki körülmetélés előtt van, ne féljen, semmi fájdalom és nagyon gyorsan gyógyul, ami nálam hosszabb időnek számít, mivel cukros vagyok. Szerintem még egy-két hét és már az összes varrat ki fog esni.

 

Az orvos tökéletes munkát csinált, mert nem türemkedik ki a műtéti rész, nagyon szép lett.

Azt azért meg kell jegyeznem, hogy azóta amikor megyek az utcán vagy bárhol kisebb merevedésem van, mivel, még nem szokott hozzá a szervezetem, hogy a makkon nincs fityma, és mindig izgalomba jön a kukim ahogy mozgok és az alsógatyához ér a makkom. De ez nem rossz érzés.

Törölt nick Creative Commons License 2017.04.27 0 0 136

Nekem a vizsgálat és műtét között 3 nap telt el.

Előzmény: Pörkölttartály (135)
Pörkölttartály Creative Commons License 2017.04.26 0 0 135

Azt szeretném csak kérdezni hogy a vizsgálat és a műtét között mennyi idő telt el?

Előzmény: don pepe (130)
Rézfánfütyülő fűzangyal Creative Commons License 2009.06.02 0 0 134
No persze azon kívül, hogy bizony néha - és engem joggal - zsidónak néznek!
Ha valakit ez zavar, beszéljen erről, és fájjon neki minden pisilés a szűkület miatt. Aki viszont nem ezzel foglakozik, az örülhet neki és persze a parnere(i) is!
Soha rosszabb ne legyen!
Rézfánfütyülő fűzangyal Creative Commons License 2009.06.02 0 0 133
Miről is folyik a vita?
Nos engem több mint 50 éve műtöttek meg. Azóta viselem a fitymaszűkület és a zsidóság jellegzetességét. Soha semmi problémám nem volt, de jó néhány partnerem mondta, hogy jobban szereti a "zsidó" férfiakat, mert sokáig bírják! Talán,, mert így kevésbé ingerlődik. Rám még soha senki sem panaszkodott, hogy nem sikerült kielégítenem!
SZÓVAL, MIRŐL BESZÉLGETTEK?
MI EBBŐL A ROSSZ???
gondok Creative Commons License 2009.05.20 0 0 132
Miért nem jó egy normális orvos? Ha nem túl komoly a szűkület, akkor meg lehet oldani némi kezeléssel, tágítással.
Előzmény: tronkaranka (131)
tronkaranka Creative Commons License 2009.05.20 0 0 131
sziasztok!
Tudnátok vmi jó oldalt ajánlani fitymaszűkülettel kapcsolatban?
A kisfiam sajnos ettől szenved,de a párommal nem vagyunk benne biztosak,hogy akarjuk e,hogy fityma nélküli legyen a kicsikénk..
Segítsetek kérlek..
Nem tudom mi tévők legyünk..
don pepe Creative Commons License 2005.09.22 0 0 130

Sziasztok!               (a "A körülmetélésről'' topic-ba irtam eredetileg)

 

Alaposan átolvasva a hozzaszolasokat, kedvem támadt bekapcsolódni!

Én 30 éves vagyok és három éve estem át a körülmetélésen. Már régóta érdekelt a dolg és ahogyan a neten szörföztem, találtam cikket a fitymaszqkületro"l, rövid fékro"l, stb. Ahogy egyre töb cikket olvastam, aztán alaposan vizsgalgattam magam, rájöttem, hogy engem is elért ez a "betegség".Nyugalmi állapotban nem volt tul gázos, de az "extra" rövid fékem miatt már úgysem tudtam rendesen hátrahúzni a bo"rt.emellett észrevettem kisebb-nagyobb feher foltokat a makkomon.

Ezek utan kerestem fel 1 urologust. Probáltak szteroidokkal kezelni, keno"cs, tabletta, de egyik problémám sem oldodott meg. Felajanlottak, hogy probalhatjuk kezelni csak a fék korrekciójával, bemetszéssel, hasonlókkal. Én már akkor határozottan eldöntöttem(kapóra jött), hogy totál KM, menjen a fék is, meg minden...

Aztan ido"pont, 3/4 órás mu"tét (kellemes hangulatban), utána nyomban beültem a kocsiba és hazajöttem. 2 nap múlva kontroll, a varratok 2 héten alatt kipotyogtak. És miden SZTK alapon!!!!!!

VÉGEREDMÉNY: Teljes KM fék nélül, feher folok maguktól elmúltak, mikor unatkozik ráncos (aranyos)-a makkom midig fedetlen, amit nagyon élvezek. Imadom a puha boxeralsókat. Imadom, hogy sosincs még ici-pici szag, se pisicseppek. Mereven totál sima a bo"r, ami semmi nehézséget nem okoz pl. masztizás közben. ÉRZÉKETLENSÉG? ugyan... nagyon szuper! naponta többször is feláll, el is sül, ha akarom. Nem zavarja a törölközés, so"t..! járok konditerembe, uszodába, mindenhova, de még 1x sem ért atrocitás. Meg-megbámulják?  Talán... Fel sem tu"nik, meg nem is érdekel. Imádom, egyáltalán nem bántam meg és ha kérdezitek, újra megcsináltatnám!!!!!

 

Kérdezzetek nyugodtan!!!! :-)))))

cheeba80 Creative Commons License 2003.02.06 0 0 129
hat, akkor egy kis ON:

Mostani kedvesem korulmetelt, regebbiek nem voltak, szal eppen van 'ralatasom' a temara.
konkluzioval kezdenem: ha korul van metelve nagyon jo. Ha nincs, akkor is. - csak hogy itt ne kapjanak ossze a fiuk...:)

nehany aprosag:
-korulmetelt pasit oralisan kenyeztetni szerintem valamivel jobb - es itt gondolhatunk a higienias elonyokre es hat olyan szep. (nemkorulmetelt pasik eseteben higienia persze ugyanugy jelen van/lehet, megis egy hosszu nap utan... - ha epp nincs alkalom mosakodni.....) egyebkent az ovek is legalabb olyan szep......
-korulmetelt pasik nem nedvesednek annyira mint nem korulmetelt tarsaik, szoval a nonek kell 'jobban dolgozni nedvesedes szempontbol', mert hogy nincs az a bizonyos bordarab, ami szepen, egyenletesen eloszlatna a kedvelt anyagot:)
szoval en ezen kulonbsegeken kivul mast nem tapasztaltam. (talan kicsit tobbet kenyeztetem oralisan mint az elozoket, de ez nem igazan merheto)
tiszteletem....

Előzmény: Bakasz (101)
Jóvágású fiú Creative Commons License 2003.02.06 0 0 128
Új beszélgetős fórum nyílt a yahoo-n: groups.yahoo.com/group/korulmetelve_magyarul

k_joe Creative Commons License 2001.10.22 0 0 127
átalakultunk: extra.hu/korulmetel
MGperY Creative Commons License 2000.05.05 0 0 126
lehet h csak neked elérhető ?
Előzmény: Benjy (119)
MGperY Creative Commons License 2000.05.05 0 0 125
én csak bekukucskáltam ide, de pl a kislányok fülbevalójáról mi a véleményed ?
a csecsemőket megkérdezik hogy akarnak füljukasztást ?
a megkereszteléről már nem is beszéléve :((

m.

Előzmény: Keren Imre (121)
Keren Imre Creative Commons License 2000.05.05 0 0 124
Intact!

Merre lelhetlek?

Előzmény: Intact (123)
Intact Creative Commons License 1999.12.08 0 0 123
A témával kapcsolatban rendelkezésre áll az érdeklodok számára
egy levelezési lista ahol további elemzések alá lehet vetni a témát.

Feliratkozás a listára:

HUN_CUT_UNCUT-subscribe@listbot.com

Leiratkozás a listáról:

HUN_CUT_UNCUT-unsubscribe@listbot.com

Keren Imre Creative Commons License 1999.11.28 0 0 122
Elegem van azokbol, akik nem is sejtik, mirol szol ez az egesz... mi a jo isten a szexis abban, ha valakit megcsonkitanak?!
Ha levagom a kisujjam, ritanak az is szexis lesz?
Ferde hajlamu emberek rovata? En eleg rosszul viselem az allapotomat, ne idegesitsetek ezzel.
Előzmény: rita (107)
Keren Imre Creative Commons License 1999.11.21 0 0 121
Nos, tevedes...
NEM TESZEM LE A VOKSOM AZ ALLAPOTOM MELLETT.
Borzalmasnak tartom, es felhaborit hogy ezt mereszeltek tenni. Hogyan mertek tehetetlen kisgyermek neveben donteni? Aljas disznok. Egyebkent igenis tudjuk, mirol maradtunk le. Erezzuk a hianyt. A TB tamogatja a korulmetelest, bezzeg a visszaallitast nem, annak duplan fizetjuk az arat. Szar erzes, amikor egy egesz gyerektabor ujjal mutogat rad, kesobb meg lezsidoznak. Legszebb eveim elmentek, igy jartam. A korulmetelomanias sarlatanokat irtani kene. Amugy egy normalis oldal van, ahol ez korrekten le van irva:

www.extra.hu/intact/index.html

lANYOK INKABB CSONDBEN LEGYENEK, VAGY CSAK A SJAT CSIKLOJUKAT CSONKITGASSAK.

Előzmény: KoporShow (120)
KoporShow Creative Commons License 1999.04.23 0 0 120
Ugy latom nagy vallashaboru kezd itt kialakulni a fitymasok es fitymatlanok kozott. Azert is jo hasonlat, mert mindenki amellett az allapot mellett teszi le a voksot, amelyikben van. Ez orvendetes, mert azt jelenti, hogy mindki elegedett avval amilye van, de legalabbis meg akarja gyozni magat errol.

Hogy konkretumot is irjak, en husz eves korom korul vesztettem el a fitymamat, fitymaszukulet miatt. Az orvosom feltette a kerdest, hogy teljes metelest, vagy csak bevagast szeretnek. Es latszott, abbol indul ki, hogy ez utobbi mellett vagyok, bar megemlitette a "drasztikusabb" lehetoseget. A bevagasnak hatranya, hogy ha az ember nem huzogatja allandoan vissza, akkor benohet, bar ez nem igazan valoszinu. En hosszasabb utanaolvasas es a baratnommel valo konzultalas utan a teljes eltavolitast valasztottam. Azota sem bantam meg. Valoszinu, ha egy nap arra ebrednek, hogy visszanott a fitymam es egeszseges, akkor nem mutetnem meg magam, de nem amiatt, mert olyan jo lenne ugy, csak mert a mutet valoban kelletlen volt. Bar ezt en nem eltem meg annyira szornyunek mint mas korabbi hozzaszolok. Az is igaz, hogy sose volt szexualis tapasztalatom egeszseges fitymaval, de fitymaregeneralasert se fizetnek a fityinget sem. Onkielegites tokeletesen megy metelten is, sohasem hasznaltam magamnak sikositoanyagat, de egy csoppet sem allithatnam, hogy a makk erzeketlen lenne :-> Ami az elvezetet illeti, az erzes maga egy kicsit jobb mint fitymaszukulettel a plusz csak annyi, hogy nem okoz fajdalmat, ha fitymat tulsagosan visszahuzom. Bar ez utobbi foleg csak a tarssal volt zavaro.
A kellemes ingerek minosege viszont ugyanolyan, igy feltehetoleg egeszseges fitymaval se lenne sokkal jobb, ha egyaltalan. Higieniai es esztetikai szempotbol kifejezetten meg vagyok elegedve, es ami nem a legutolso, a baratnom is, bar hallottam mar olyan not is aki az ilyet nem szereti annyira. Altalaban azonban, ugy tunik ez a noknel csak tizedrangu szerepet jatszik, ha egyaltalan.

Benjy Creative Commons License 1999.04.22 0 0 119
off

Ugy látszik Kedves Rita a copy/paste
Neked nem megy.Ettől függetlenül elérhető a cím.

Vannak aki csak kattintani tudnak mint Te is...;-)))
Neki és Neked:

http://www.extra.hu/TEST/sosetalalodki/cnicecuts.html


Előzmény: rita (118)
rita Creative Commons License 1999.04.21 0 0 118
Benjy!

Csőbehúztál. Az az extrás cím nem elérhető!

Rita

Előzmény: Benjy (117)
Benjy Creative Commons License 1999.04.21 0 0 117
Off
Már miért jött volna be a blöff?
Mi volt rajta?

Nézd meg:
http://www.extra.hu/TEST/sosetalalodki/cnicecuts.html

Előzmény: rita (116)
rita Creative Commons License 1999.04.20 0 0 116
Ez esetben a szokatlan(?) - nekem most ez a megszokott - jó.
Az oldalt a kereső progim találta (egy kicsit blöfföltem, és bejött), látni és sem látom(tam). Mi volt rajta?
Előzmény: Benjy (115)
Benjy Creative Commons License 1999.04.10 0 0 115
Kedves Rita!

A fugás hasonlatot azért írtam mert ott is a látvány az érdekes illetve a szokatlanság.

Magyarán nem feltétlen jó a szokatlan.
A forrás teljesen helyes csak azért nem linkeltem ide mert jelenleg:

www.circlist.org is off the air for awhile. A new provider is being located that can handle the extreme load its been under
lately. Thanks

Szóval jelenleg nem müködik.
Bár ezek szerint Te már korábban meglátogattad a fenti címet.

Előzmény: rita (112)
Szinnyegos Szatyvag Creative Commons License 1999.04.10 0 0 114
Eloszor azt hittem, hogy a Kriminalisra gondoltok a temaval kapcsolatban...Mert (bar en nem nezem) azt mondjak, hogy volt a multkor egy olyan sztori, hogy a ficko rendesen menetelt az erdoben, ket masik meg utanaeredt es jol korulmetelte...Egyebkent megkerdeztek egy nemibeteg-szakorvost, es o meg azt mondta, hogy o se csinalta volna jobban...
Szoval talan a temara o lenne a kulcsember.
Mert o aztan tenyleg tudja a dolgot.
De azt is mondjak, hogy fityma nelkul jobb. Mazlista -es akkor is kimondom - zsidok.
rita Creative Commons License 1999.04.10 0 0 113
Most vettem észre, hogy az előző alján ottfelejtettem valamit.

Kedves moderátor, töröld ki azt a részt, lész szíves!!!
Köszi, Rita

rita Creative Commons License 1999.04.10 0 0 112
Kedves Benjy!

>Bocs, nem gondoltam, hogy ilyen félreérthetően fogalmaztam. Én a körülmetélt fiúkra gondoltam - ha jól látom többen is vannak itt -, és ehhez képest egy lánynak kell "megvédeni" az "intézményt".
A HIGH & TIGHT érdekesnek tünt, ezért utána néztem én is.
Megtaláltam a tudomány forrását a www.circlist.org/cnicecuts.html oldalon.
Bocs a leleplezésért... :-)))
fazt hittem, egyértelműbben fo

Előzmény: Benjy (111)
Benjy Creative Commons License 1999.04.09 0 0 111
>Érdekes, hogy erre a fiúk közül senki sem reagált.

Csak az tudna reagálni aki mindkettőt megtapasztalta volna.

>Szerintem szexis látvány, de lehet, hogy csak azért, mert
nem ez a magyar (lsd. Mr Spock ellentétes USA adatok) átlag.

Tudod mit mondott a burkoló az 5 mm-nél nagyobb fugára?

Azt hogy bár a szemnek érdekes és szokatlan de nem jó mert könnyebben megreped.

Az hogy a hölgyek számára izgatóbb annak az az oka, hogy az egyébként csak merev állapotban látható makk mindíg láthatóvá válik.Tehát a látvány a szexiális izgalomhoz kapcsolódik tehát jogos hogy izgató és érdekes.

Az általad leírt verzió a HIGH & TIGHT
de van LOW & LOOSE ahol a forradás akár olyan közöl is lehet a makkhoz hogy szinte nem is látszik.

Előzmény: rita (107)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!